DECEUNINCK Arcade

KLASYKA WE WSPÓŁCZESNYCH ROZWIĄZANIACH

System profli okiennych Arcade to sprawdzona technologia i wysoka jakość za przystępną cenę.

Dzięki swoim klasycznym kształtom Arcade doskonale wpisuje się zarówno w budynki
o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, a bogata paleta 40 kolorów zadowoli najbardziej
wymagających Klientów.

Dobre parametry izolacji termicznej sprawiają, że dzięki oszczędności na kosztach ogrzewania, inwestycja ta zwraca się bardzo szybko.

Arcade / Współczesna klasyka o głębokości zabudowy 71 mm

Niezawodna izolacja to podstawa nowoczesnego domu

Stale rosnące ceny energii oraz zmiejszające się zasoby naturalne naszego środowiska powodują, że myślenie o niezawodnej izolacji jest bardzo istotne.

System Arcade oferuje bardzo dobre parametry termoizolacji, co sprawia, że inwestycja poniesiona na zakup okien zwraca się bardzo szybko.

Nowoczesny i najlepszy w swojej klasie system okien i drzwi PVC

Oszczędności na kosztach ogrzewania gwarantuje bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej Uf = 1,2 W/m²K .

5 komór oraz głębokość zabudowy 71 mm to doskonała bariera dla uciekającego ciepła z pomieszczenia. Oszczędności energii cieplnej mogą sięgać nawet 40% w porównaniu do okien starego typu.
Zaawansowana technologia oraz surowa kontrola jakości każdego etapu produkcji systemów Deceuninck zapewniają doskonałą funkcjonalność i łatwość utrzymania przez wiele lat.

Specjalnie opracowany system uszczelek gwarantuje najwyższą szczelność na wodę opadową i wiatr, nawet przy ekstremalnych warunkach pogodowych.

Szklenie U w *- W/m2K Zużycie oleju opałowego dla 40m² okien w litrach / rok
  • Pojedyncza szyba 5,0 W/m2K 3100 litrów/rok
  • Szyba zespolona starego typu 2,5 W/m2K 1550 litrów/rok
  • Szyba zespolona w systemie Arcade 1,3 W/m2K 819 litrów/rok
  • Potrójna szyba zespolona w systemie Arcade 0,8 W/m2K 496 litrów/rok
System Arcade pozwala na zainstalowanie szyb o bardzo dobrej izolacji akustycznej, dzięki czemu hałas z zewnątrz nie zakłóca spokoju domownikom.
Osadzenie szyby na głębokość 20 mm w proflu gwarantuje optymalną temperaturę powierzchni i zapobiega kondensacji pary wodnej.
W oknach wykonanych na proflach Arcade jest możliwość uzyskania bardzo wysokiej odporności na włamanie, również dzięki zastosowaniu specjalnych okuć antywłamaniowych

Wybór kolorów i kształtów dla podkreślenia indywidualnego charakteru

Swoboda aranżacji / System Arcade oferuje wiele technologicznie zaawansowanych rozwiązań, które sprawdzają się w każdych warunkach i w wielu zastosowaniach.
Deceuninck oferuje bogaty wybór 40 wzorów i kolorów wykończeń. Szlachetne gatunki drewna, gładkie powłoki malarskie, doskonale dopasują się do każdego stylu architektonicznego.
W systemie Arcade mogą być wykonane okna bardzo wielu typów, od okien ze stałym szkleniem, aż po skrzydła ze szprosami.

System Arcade jest kompatybilny z innymi systemami, np. systemem profli drzwiowych oraz systemem roletowym, co umożliwia spójną aranżację budynku.

Głębokość zabudowy 71 mm w proflach Arcade sprawia, że jest to system bardzo uniwersalny, nadający się do zastosowania w bardzo różnych typach architektury.

PARAMETRY TECHNICZNE

STANDARDY, PROFILE, KOLORYSTYKA, STATYKA

W poniższym katalogach znajdziecie Państwo szczegółowe dane techniczne dotyczące zastosowanych standardów, rozwiązań technicznych, profili, kolorystyki oraz statyki.

KATALOGI

Przeglądaj ONLINE

Arcade profile 1

Arcade profile 2

Arcade profile 3

Arcade profile 4

Profile

Deceuninck ARCADE

Deceuninck

Roto NX OKUCIA

Duże przeszklone tafle, masywne skrzydła od podłogi do sufitu zawieszone na małych, filigranowych zawiasach są dziś bardzo modne. Dzięki okuciom Roto NX okna osiągają 2,8 metra wysokości i 150 kg wagi.

Po co takie duże i ciężkie?

Żeby utrzymać szybę antywyważeniową lub ciepłochronną o bardzo dużej powierzchni.

Taki zestaw zapewni dużo światła w domu, ciepło i ciszę oraz ochroni przed wizytą nieproszonych gości. To wszystko w nowoczesnym, niebanalnym designie – oryginalne okna z pięknymi zawiasami bez widocznych wkrętów, z estetyczną klamką dopasowaną kolorystycznie do osłonek.

Z Roto NX okno jest bezpieczne dla użytkowników i trudne do sforsowania dla włamywaczy.

Wygodne otwieranie, wietrzenie i blokowanie okien po wyjściu na balkon. Powłoka okuć Roto NX chroni przed korozją nawet w trudnych warunkach klimatycznych.

OKNA

SZYBY

Szyby są istotnym chociaż niedocenianym elementem okien.

Na co zwrócić uwagę dobierając szyby ?

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na szyby o wysokim współczynniku przepuszczalności energii słonecznej g. Jeśli parametr g jest wysoki, tym więcej promieniowania dociera do wnętrza pomieszczeń. Oferujemy:

Video Playlist
1/3 videos
1
OKNA I DRZWI PVC
OKNA I DRZWI PVC
2
ELEGANT - WYJĄTKOWA KONCEPCJA OKNA
ELEGANT - WYJĄTKOWA KONCEPCJA OKNA
3
INNOWACYJNE I NOWOCZESNE SYSTEMY OKIENNE ELEGANT
INNOWACYJNE I NOWOCZESNE SYSTEMY OKIENNE ELEGANT

KOLORYSTYKA

Szeroka gama kolorów
oraz wzorów

Paleta kolorystyczna dedykowana profilom Deceuninck oferuje szeroką gamę kolorów i wzorów. Można w niej znaleźć okleiny z fakturą i w kolorach naturalnego drewna, folie o perłowym lub aluminiowym wzorze. Możliwy jest także wybór profili kolorowych zgodnie z upodobaniami Klientów.

OFERTA

STOLARKA PCV

MONTOTRAS oferuje wysokiej jakości stolarkę okienną z PCV

Dlaczego warto wybrać stolarkę z PCV: