OKUCIA

Duże, ciepłe, bezpieczne okna i drzwi z ROTO NX

Duże przeszklone tafle, masywne skrzydła od podłogi do sufitu zawieszone na małych, filigranowych zawiasach są dziś bardzo modne. Dzięki okuciom Roto NX okna osiągają 2,8 metra wysokości i 150 kg wagi.

Po co takie duże i ciężkie?

Żeby utrzymać szybę antywyważeniową lub ciepłochronną o bardzo dużej powierzchni.

Taki zestaw zapewni dużo światła w domu, ciepło i ciszę oraz ochroni przed wizytą nieproszonych gości. To wszystko w nowoczesnym, niebanalnym designie – oryginalne okna z pięknymi zawiasami bez widocznych wkrętów, z estetyczną klamką dopasowaną kolorystycznie do osłonek.

bezpieczeństwo

Z Roto NX okno jest bezpieczne dla użytkowników i trudne do sforsowania dla włamywaczy. Nawet uchylone!

komfort

Wygodne otwieranie, wietrzenie i blokowanie okien po wyjściu na balkon. Powłoka okuć Roto NX chroni przed korozją nawet w trudnych warunkach klimatycznych.

design

Nowoczesne okna dopracowane w najmniejszym detalu: kształtne osłonki i zawiasy lakierowane proszkowo.

OKUCIA

ROTO NX

Zawias

W standardzie do skrzydeł o wadze 130 kg; do zadań specjalnych – maksymalnie 150 kg. Duże rozmiary? Z Roto NX to żaden problem, a dzięki trzeciej szybie w oknie więcej ciepła zostaje w domu.

Klamka zamykana na klucz

Klamka zamykana na klucz przeciwdziała przesunięciu okucia od zewnątrz i otwarciu okna przez podważenie

Antywyważeniowe rolki grzybkowe

Rolki ze stali hartowanej na obwodzie skrzydła tworzą w połączeniu z zaczepami antywyważeniowymi bezpieczny mechanizm ryglujący.

Zabezpieczenie przed rozwierceniem klamki

Niewidoczne zabezpieczenie klamki chroni przed przewierceniem jej od zewnątrz, przesunięciem okucia i w efekcie – łatwym otwarciem okna.

Zaczep antywyważeniowy

Zaczepy antywyważeniowe perfekcyjnie dopasowane do rolek antywyważeniowych skutecznie odpierają próby włamania.

Zasuwnica środkowa Plus

Drzwi balkonowe z nową zasuwnicą środkową Plus z podnoszoną do góry rączką są zabezpiecznone przed wyważeniem tak dobrze jak zwykłe okno. W otwartych drzwiach rączka nie wystaje poza skrzydło, więc nawet przypadkiem nie sposób go uszkodzić.

Certyfikowane okno antywłamaniowe, nawet uchylone

Dzięki zaczepom Roto NX TiltSafe nawet uchylone okna są antywłamaniowe. Trzy zaczepy w połączeniu z rolkami ryglującymi oraz klamka zamykana na klucz zapewniają odporność antywyważeniową klasy RC 2. Ryzyko włamania przez uchylone skrzydło należy do przeszłości, a duży uchył – 65 mm – gwarantuje dawkę świeżego powietrza na co dzień i optymalny klimat pomieszczeń!

Mikrowentylacja w każdym oknie

W każdym oknie z Roto NX standardem jest mikrowentylacja, dzięki której świeże powietrze dostaje się do domu tworząc zdrowy i przyjemny mikroklimat. Zamów klamkę ze skokiem 450 i ustaw mikrowentylację!

Zatrzask balkonowy

Zatrzask stabilnie trzyma drzwi w pozycji przymkniętej po wyjściu na balkon. Dzięki temu Twoje mieszkanie nie wychłodzi się, a przypadkowy przeciąg nie zatrzaśnie nagle drzwi. Wystarczy przyciągnąć je do oscieżnicy za wygodny pochwyt.

Napęd Roto E-Tec Drive

Elektryczny napęd E-Tec Drive umożliwia zdalne zamykanie i uchylanie okien. Można je też zaprogramować tak, by same zamknęły się o określonej godzinie lub gdy spadnie temperatura.

Smart home ready

Okna z okuciem Roto NX umożliwiają integrację z systemami smart home. Nowy czujnik bezprzewodowy Roto Com-Tec rozpoznaje, czy okno jest zamknięte, czy jedynie domknięte, a czujnik drgań szyby sygnalizuje próbę włamania. Wiesz wszystko o swoich oknach, nawet gdy nie ma Cię w domu!

OKUCIA

Zasuwnice drzwiowe
Zasuwnica drzwiowa 5 punktowa
Zasuwnica drzwiowa auto
Zasuwnica drzwiowa
Zasuwnica drzwiowa MR 2

OKUCIA

OKUCIA NIE WIDOCZNE

OKUCIA

Wyposażenie drzwi
Samozamykacz-TS4000

Samozamykacz TS4000

Samozamykacz-TS5000

Samozamykacz TS5000

Próg Opadający (2)

Próg opadający

POCHWYT

POCHWYT

OKUCIA ANTYPANICZNE

OKUCIE ANTYPANICZNE

OFERTA

STOLARKA ALUMINIOWA

MONTOTRAS oferuje wysokiej jakości stolarkę okienną z ALUMINIUM

Dlaczego warto wybrać stolarkę z aluminiową: